محصولات نرم افزاری شرکت پردازشگر سریر پارس

انتخاب یک نرم افزار حسابداری خوب که بتواند به سادگی و در عین راحتی به دقت و قدرت سیستم مالی مجموعه کاری ما را مدیریت کند به عوامل زیادی بستگی دارد.نیازهای تعریف شده در مشاغل گوناگون متفاوت می باشد که لازم است نیازها را شناخت و مطمئن شد که پاسخ درستی می تواند برای درخواست های مطرح شده دریافت کرد.
سیستم حسابداری وظیفه داردکه پیچیدگی امور را تقلیل داده و نظم و انظبات ایجاد کند، بنابراین سادگی استفاده یک شرط مهم است که با حداقل دانش حسابداری و کامپیوتری و بی نیاز از حسابدار بتوان تمام گزارشات لازم را با در نظر گرفتن همه جزئیات اتخاذ نمود.سرعت عمل و چابکی در دسترسی به خروجی های نرم افزار خصوصا در زمانی که حجم عملکردها زیاد ،میزان تراکنش ها افزایش می یابد ، از اهمیت به سزایی برخوردار است.

امنیت اطلاعات و طیب خاطر از عدم دسترسی های غیر مجاز و حفظ و حراست از کیان دیتاهای موجود در نرم افزارحسابداری اولویت بسیار مهمی است. تمام نرم افزارها برای استفاده نیازمند یک بستر سخت افزاری بوده که هرچه حداقل سخت افزار مورد نیاز سهل الوصول تر باشد استفاده از نرم افزار مقدورتر خواهد بود.

در نرم افزارهای حسابداری سریر هیچ گاه اطلاعات شما گم نمی شود و دسترسی های غیر مجاز با پروتکل های دقیق امنیتی کنترل می شوند.محدودیت های زیادی برای نوع سخت افزار و بستر مورد نیاز نرم افزار حسابداری سریر وجود ندارد و همچنین امکان اتصال سخت افزارهای جانبی متفاوتی به نرم افزار وجود دارد تا مکانیزه شدن به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد

نصب و راه اندازی بسیار ساده و تنها با چند کلیک انجام می شود و شبکه گسترده خدمات پس از فروش نرم افزارهای سریر در سراسر کشور می تواند که این امنیت خاطر را به ارمغان آورد که کاربران به سادگی حسابهایشان را به نرم افزار حسابداری سریر بسپارند.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات نرم افزاری شرکت ما بر روی محصول کلیک کنید
faseleh

زر سریر

نرم افزار مدیریت طلافروشی

مشاهد بیشتر

سریر گیم

نرم افزار مدیریت گیم نت

مشاهد بیشتر

سریر ملک

نرم افزار مدیریت مشاور املاک

مشاهد بیشتر

سریر حساب

نرم افزار مدیریت حسابداری

مشاهده بیشتر

 
با ما تماس بگیرید

تیم مشاوره راه اندازی حرفه ای توسعه کسب و کار

013-41211684